Обавештење за студенте 6. године – Клиничка фармакологија

Због одлуке управе факултета да према препоруци Владе Републике Србије и Министарства просвете, понедељак, 8. јануар буде нерадни дан, моле се студенти који наставу слушају понедељком, а добили су семинарски задатак, да своје презентације уз кратак есеј на семинарску тему пошаљу на оцењивање наставницима који ће држати наставу у недељи од 8. до 12. јануара. План наставе (водич) се налази на Ретикулуму.

Студенти који наставу слушају понедељком а морају да одраде надокнаде у виду есеја, могу их обавити у другом термину до краја недеље када ће добити потпис у индекс.

Студенти који наставу слушају понедељком а имају услов за потпис у индекс, индексе могу оставити код огласне табле у ходнику института. Моле се студенти који не испуњавају услов за потпис да не остављају своје индексе јер им неће бити потписани!